FATBOY ORIGINAL-Fatboy online  Fatboy Original sedací vaky  FATBOY JEN ORIGINAL 

OBCHODNÍ PODMÍNKY
Obchodní podmínky

Prodávající stranu zastupuje ATTACKTRADE spol. s r.o.

Fakturační adresa:

Masarykova 118

664 42  Modřice

IČ: 262 39 396

DIČ: CZ26239396

SHOWROOM  a kancelář společnosti:

Masarykova 118

664 42, Modřice

Tel.: 541 249 138

Mobil: 775 266 837

1) POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY

Zákazník si objednává zboží přes objednávkový systém eshopu www.fatboy-online.cz. Po provedení objednávky zákazník automaticky obdrží potvrzovací email, který je známkou toho, že objednávka proběhla v pořádku.

Naši pracovníci kontaktují zákazníka ještě jednou, a to prostřednictvím emailu, ve kterém je sdělen předpokládaný termín dodaní objednaného zboží.

2) DODÁNÍ ZBOŽÍ

Zboží je dodáváno smluvním dopravcem na zvolenou adresu dodání. Po předání zboží dopravcem je nutné pečlivě zkontrolovat balík, konkrétně jestli je obal čistý, neporušený a nejsou na něm patrné známky poškození.

Pokud se zdá být balík v nepořádku, je zákazníkovi doporučeno balík nepřebírat a provést zápis u přepravce.

3) PLATEBNÍ PODMÍNKY

Na dobírku

V případě platby na dobírku probíhá platba v hotovosti, přímo u zákazníka. Dopravné a balné je účtováno v hodnotě 150 Kč. U zboží, které převyšuje hodnotu 5 190 Kč se dopravné a balné neúčtuje.

Platby bankovním převodem

Při volbě způsobu platby bankovním převodem bude zákazníkovi na základě jeho objednávky vystavena zálohová faktura (proforma). V okamžiku připsání úplné částky na bankovní účet společnosti je zboží spolu s ostrou fakturou posláno obratem zákazníkovi.

Termín odeslání zboží je tedy odvislý od termínu připsání částky na účet společnosti.

Platba v hotovosti osobně na prodejně

Zboží lze vyzvednout osobně na prodejně v Modřicích.

Showroom, adresa kanceláře a prodejny:

Attacktrade spol. s r.o.

Masarykova 118

664 42, Modřice

Otevírací doba: Po – Pá  8:00 – 15:30
Tel: 541 249 138

4) REKLAMACE

V případě, že jste převzali zboží, které se při převzetí zdálo být v pořádku, ale po vybalení se ukázalo, že je poškozené, je nutné situaci ihned řešit. V prvním kroku doporučujeme poškozené zboží bezodkladně vyfotiti.

Poškozené zboží doručené Českou poštou – oznamte informaci o poškození zboží dopravcem v den doručení na nejbližší pobočce České pošty a kontaktujte nás na +420 775 266 837.

Poškozené zboží doručené přepravní společností PPL – informujte přepravce do 3 pracovních dní (zákaznická linka 844 775 775) a kontaktujte nás na +420 775 266 837.

5) STORNO OBJEDNÁVKY, ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

Zákazník internetového obchodu má v souladu se zákonem č. 367/2000 ze dne 14. září 2000 právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží

Odstoupit od smlouvy ve stanovené lhůtě 14 dnů lze v případě dodržení níže stanovených podmínek:

  • zboží nesmí vykazovat známky použití
  • musí být nepoškozené
  • musí být kompletní (včetně příslušenství, záručního listu, návodu atd.) a s originálním dokladem o koupi.
  • zboží musí být doručeno na adresu kanceláře provozovatele.

Zboží nesmí být zasláno na dobírku.

Současně se zbožím je nutno zaslat písemné odstoupení od smlouvy, a to doporučeně na adresu kanceláře společnosti (po domluvě možno zaslat e-mailem).

Odstoupení od smlouvy musí obsahovat identifikační údaje zákazníka včetně aktuální adresy, o jaký druh zboží se jedná, číslo objednávky, číslo faktury, datum převzetí zboží, způsob vrácení  peněz - nejčastěji na bankovní účet (nutno uvést číslo účtu), datum a podpis.

V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebude odstoupení od smlouvy akceptováno a zboží bude obratem vráceno zpět na náklady odesilatele.

6) NÁKUPNÍ ŘÁD

Práva a povinnosti prodávajícího

1. Prodávající má povinnost vyřídit závaznou objednávku a odeslat objednané zboží na uvedenou adresu nejpozději do 14-ti dnů od přijetí objednávky, není-li  v popisu zboží uvedena delší lhůta expedice.

2. Jestliže kupující opakovaně neplní svůj závazek převzít a zaplatit závazně objednané zboží, má prodávající právo vyřízení dalších objednávek tohoto kupujícího pozastavit, případně odmítnout.

Práva a povinnosti kupujícího

1. Kupující se povinnen uvést správnou poštovní adresu, na kterou bude zboží dodáno.

2. Kupující se zavazuje odebrat závazně objednané a doručené zboží, zaplatit celkovou částku za objednané zboží spolu s případnými poplatky (poštovné, balné) uvedené v závazné objednávce.

3. Kupující má právo objednávku stornovat na stránkách www.fatboy-online.cz do jedné hodiny od jejího odeslání.

4. Kupující má právo dle zákona č. 367/2000 odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14-ti dnů od okamžiku převzetí zboží. Kupující má v tomto případě nárok na vrácení částky za zakoupené zboží při splnění daných podmínek

5. Pokud si kupující zvolí platbu předem na účet prodávajícícho, zavazuje se uhradit celkovou částku do do 14 dní od realizace objednávky. Pokud prodávající v této lhůtě neobdrží úhradu na svůj účet, bude objednávka prodávajícím stornována.

7) OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Osobní údaje zákazníka nejsou v žádném případě poskytnuty třetí straně, pokud to nesouvisí s účelem, ke kterým byly poskytnuty obchodu www.fatboy-online.cz (např. sdělení dodací adresy přepravci).

Prodávající se zavazuje, že osobní údaje, které mu poskytl kupující, bude používat pouze k účelům, které souvisejí se službami obchodu www.fatboy-online.cz.

Na písemnou žádost kupujícího je prodávající povinen údaje o kupujícím vymazat z databáze zákazníků.

Uplatněním objednávky vyjadřujete souhlas k tomu, aby Vámi uvedené údaje byly zpracovány v souladu se zákonem na ochranu osobních údajů pro další využití dodavatelem objednaného zboží a provozovatelem virtuální prodejny (tj. společností Attacktrade spol. s r.o.).

7) ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

Spory, které vznikají ze smluv, kde na jedné straně stojí podnikatel a na druhé straně sprotřebitel, je možné řešit mimosoudně. Jedná se o způsob řešení sporů mimo obecné soudy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, http://www.coi.cz/cz/spotrebitel/prava-spotrebitelu/mimosoudni-reseni-spotrebitelskych-sporu-adr/.