FATBOY ORIGINAL-Fatboy online  Fatboy Original sedací vaky  FATBOY JEN ORIGINAL 

JAK NAKUPOVAT
Jak nakupovat

Prostřednictvím internetového obchodu www.fatboy-online.cz si snadno vyberete ze sortimentu FATBOY produktů to pravé. V nábídce naleznete nejenom Fatboy sedací vaky, ale také pelíšky pro psy, houpací sítě, tašky Fatboy, piknikové deky, polštáře, lampy i zahradní slunečník.

Veškeré ceny uváděny na stránkách www.fatboy-online.cz jsou včetně DPH.

Máte-li vybráno, kliknutím na pole "Koupit" vložíte zvolené zboží do nákupního košíku, kde bude i nadále vidět, co se v něm momentálně nalézá.

Budete-li chtít některé zboží zakoupit ve větším množství, jednoduše přepište počet v poli "Množství" na požadovaný stav. Celková suma se bude měnit v závislosti na zvoleném zboží a jeho množství.

Jakmile bude váš nákup kompletní, pomocí pole "Objednat" se posunete do tzv. objednávkového formuláře, kde vyplníte své osobní, fakturační a dodací údaje potřebné pro konečné vyřízení vaší objednávky. Prostřednictvím pole "Odeslat objednávku" je váš nákup odeslán.

Obratem obdržíte na vaši emailovou adresu potvrzení objednávky . V nejbližší době budete kontaktováni našimi pracovníky prostřednictvím emailu a informoání o pravděpodobném termínu expedice zboží ze skladu na vaši adresu.

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně Fatboy produktů nás prosím kontaktujte na emailové adrese:

fatboy@attacktrade.cz